fbpx

ADHD-liiton hallituksen puheenjohtajan toimikausi on kaksi (2) vuotta, enintään kaksi (2) kautta. Hallituksen varsinaisten ja yleisvarajäsenten toimikausi on kaksi (2) vuotta, enintään kaksi (2) kautta. Yhteystiedoissa nimen perässä näkyy jäljellä olevat kaudet.

Puheenjohtaja

Miska Keskinen (2022-2023)
puheenjohtaja@adhd-liitto.fi
Puh. 040 778 2677

Jäsenet

Johanna Anttonen (2022-2023)
johanna.kristiina.anttonen@gmail.com

Berit Hakso (2022-2023)
berit.hakso@adhd-liitto.fi

Enni Kesonen (2022)
enni.kesonen@outlook.com

Karoliina Polvi (2022-2023)
karoliina.polvi@adhd-liitto.fi

Aslak Rantakokko (2022)
aslak.rantakokko@vanhempainliitto.fi

Pekka Räisänen (2022)

Varajäsenet

Tuomas Aarni (2022-2023)
tuomasaarni@gmail.com

Erja Sandberg (2022)
erja.sandberg@helsinki.fi

Puhelinneuvonta

09 8567 7130

ke ja to klo 9–11