Yhteystiedot

Nina Hovén-Korpela
Toiminnanjohtaja
Puhelinnumero: 045 636 1841
Sähköposti: nina.hoven-korpela@adhd-liitto.fi
Arja Salo
Toimistosihteeri
Puhelinnumero: 050 354 4325
Sähköposti: toimisto@adhd-liitto.fi
• Esite- ja kirjatilaukset, laskutus
Mirjami Koivunen
Vastaava järjestösuunnittelija
Puhelinnumero: 050 373 7455
Sähköposti: mirjami.koivunen@adhd-liitto.fi
Katariina Berggren
Järjestösuunnittelija
Puhelinnumero: 050 378 0707
Sähköposti: katariina.berggren@adhd-liitto.fi
Betjänar också på svenska
Katja Suni
Järjestösuunnittelija (Pohjois-Suomi)
Puhelinnumero: 045 657 8720
Sähköposti: katja.suni@adhd-liitto.fi
Tuuli Korhonen
Kuntoutussuunnittelija
Puhelinnumero: 045 657 7876
Sähköposti: tuuli.korhonen@adhd-liitto.fi
• Kuntoutustoiminta, sopeutumisvalmennuskurssit
Henna Niskala
Kuntoutussuunnittelija
Puhelinnumero: 050 400 6478
Sähköposti: henna.niskala@adhd-liitto.fi
Jari Hämäläinen
Tiedottaja
Puhelinnumero: 045 636 1842
Sähköposti: jari.hamalainen@adhd-liitto.fi
• Tiedotus ja ADHD-lehti
Elina Seppänen
Vapaaehtoistoiminnan suunnittelija (Pohjois-Suomi)
Puhelinnumero: 050 309 6556
Sähköposti: elina.seppanen@adhd-liitto.fi
Vapaaehtoistoiminnan suunnittelija ADHD-liiton Oulun aluetoimisto
Sauli Suominen
Asiantuntija/Vahti-hanke
Puhelinnumero: 050 461 8864
Sähköposti: sauli.suominen@adhd-liitto.fi
Adhd-oireisten nuorten työllistyminen.